Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Tel. 8 682 41 760
Faks. / Tel. (8-451) 34 340
El. p. kultura@pasvaliokc.lt

Parama

 

1. Paskirkite 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Pasvalio kultūros centrui. Tai nieko nekainuojanti Jūsų finansinė parama Centrui! Užpildykite formą FR0512 v3. Tiesa, tai atlikti gali tik dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys. Formą pildymui rasite ČIA, o pildymo pavyzdį ČIA. Formai pateikti yra galimi keli variantai:

          1.1. Pateikite formą internetu. Prisijunkite per savo elektroninę bankininkystę prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (elektroninio deklaravimo sistemos) ir iš pateiktų pildymo formų užpildykite prašymą paramai skirti. Prisijungti galite paspaudę ŠIĄ nuorodą. 

          1.2. Užpildykite atspausdintą formą ranka ir nuneškite į artimiausią VMI padalinį.

          1.3. Išsiūskite atsispausdintą užpildytą formą registruotu paštu į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.

          1.4. Prašymą galite pateikti ir per  e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).

Formas paramų skyrimui galite pildyti iki 2018 m. gegužės 1 dienos. Jei kyla klausimų spauskite šią NUORODĄ arba susisiekite el. paštu: info@pasvaliokc.lt

2. Paramą galite pervesti tiesiogiai į mūsų banko sąskaitą. Prieš tai reikia užpildyti paramos SUTARTĮ ir ją pristatyti į Pasvalio kultūros centrą (raštvedei) arba atsiųsti adresu Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys. Paramos gavėjo statusą patvirtinantys DOKUMENTAI

3. Paremti kultūros centrą galite ir SMS žinute. Platesnę informaciją skaitykite ČIA.

 

 

Dėkojame už Jūsų paramą.