Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Tel. 8 682 41 760
Faks. / Tel. (8-451) 34 340
El. p. kultura@pasvaliokc.lt

Orkestras „Parnauji“ paaugo! Jiems jau vieneri!

Praėjusį šeštadienį Pasvalio Vytauto Didžiojo aikštėje prie rajono savivaldybės vyko šventinis koncertas, skirtas Pasvalio kultūros centro orkestro „Parnauji“ vienerių metų gimtadienio sukakčiai paminėti. Koncerte dalyvavo Pasvalio muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras vadovaujamas Evaldo Kondroto, „Pajiešmenių Brass“ vadovaujamas Vytauto Kazio Bičkausko, Biržų „Blėkvaris“ ir Pasvalio kultūros centro orkestras „Parnauji“ vadovaujami Prano Dapšausko.

Koncertą lydėjo įvairios staigmenos ir siurprizai. Su Pasvalio muzikos mokyklos orkestru kornetu ir fliugelhornu grojo Jurgis ir Pranas Dapšauskai. O Biržų „Blėkvarį“ savo solo džiugino Jurgis Dapšauskas. Nuotaikinga programa susirinkusiuosius džiugino ir stebino „Pajiešmenių Brass“ ir jų charizmatiškasis hipiškas vadovas. Renginio kaltininkai - orkestras „Parnauji“ - pristatė įvairaus žanro kūrinius, kurių žaismingumui neliko abejingi žiūrovai.

Orkestrą, nors ir mažo jubiliejaus proga, tačiau nuoširdžiai ir šmaikščiai pasveikino miesto meras Gintautas Gegužinskas, Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas bei kartu šventę kūrusių orkestrų vadovai.

 

 

Viso nuotraukų: 154