Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Tel. 8 682 41 760
Faks. / Tel. (8-451) 34 340
El. p. kultura@pasvaliokc.lt

Iš „Baltic Amber Suwalki 2017“ net 6 pirmo laipsnio diplomai

Įkelta: 2017-10-18 10:17

Spalio 14 d. Lenkijoje vyko tarptautinis šokių festivalis-konkursas „Baltic Amber Suvalki 2017“. Konkurse dalyvavo Pasvalio kultūros centro, Dalės Norvydienės vadovaujami šokių kolektyvai „Kosmo“ ir „Solo“ bei Pasvalio kultūros centro Krinčino skyriaus, Sandros Paliulienės vadovaujamas šokio kolektyvas „Mas“.

Šokių kolektyvas „Mas“ į konkursą išvyko su didžiąja dalimi šokėjų – 13 kolektyvo narių ir jų vadove Sandra Paliuliene. „Mas“ šokėjos pasirodė pirmojoje dalyje, kurioje ant scenos iš viso buvo šokta daugiau kaip 30 šokių, pasirodė apie 16 kolektyvų iš Latvijos, Lenkijos, Lietuvos. Dalyvavo vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų kolektyvai. Šokio stiliai – įvairūs – nuo liaudies šokių iki šiuolaikinių, modernių. Šokėjus vertino komisija. Buvo skiriamos I, II ir III vietos. „Mas“ šoko du šokius „Middle of the road“ ir „Linksmosios kaubojės“. Abu šokiai buvo įvertinti I laipsnio diplomais. Kiekviena šokėja gavo po medalį, taip pat po diplomą už kiekvieną šokį ir po saldų prizą.

Šokių studijos vadovės Dalės Norvydienės vaikų kolektyvai, šiuolaikinio šokio kategorijoje laimėjo tokius apdovanojimus:

„Kosmo-1“ – du I vietos diplomai

„Kosmo-2“ – du I vietos diplomai

„Solo“ – II vietos diplomas.

Šokio kolektyvo „Mas“ nariai atvirauja: „Vos prieš metus susibūręs kolektyvas „Mas“ yra pasirodęs įvairiuose rajono renginiuose, Krinčino miestelio šventėje, Biržų miesto šventėje, Radviliškio miesto šventėje. O šis tokio mažo miestelio kolektyvo dalyvavimas didžiuliame festivalyje ir jo pasiekimai yra tikras ir nuoširdus džiaugsmas visoms šokėjoms ir pasididžiavimas vadovei“.

Atnaujinta: Prieš 10 mėnesius