Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

Nauji veidai

  /  Nauji veidai

Respublikinis jaunimo muzikos atlikėjų ir grupių konkursas „Nauji veidai“ jau 2021 m. rugpjūčio 7 d.

 

NEPRADĖK ATOSTOGŲ PER ANKSTI – EIK REPETUOTI!

 

Respublikinis jaunimo muzikos atlikėjų ir grupių konkursas „Nauji veidai“ jau 2021 m. rugpjūčio 7 d.

Kviečiame jaunimo nuo 14 iki 29 m. amžiaus atlikėjus ir grupes registruotis konkursui iki liepos 24 d.

Nugalėtojų prizinis fondas – 300 €!

Registruotis užpildant DALYVIO ANKETĄ.

 

Plačiau apie Jaunimo muzikos ir diskusijų festivalį : http://jmdf.sini.lt/

 

XXIV vaikų ir jaunimo gyvos muzikos atlikėjų konkursas „Nauji veidai“

 

Konkursas „Nauji veidai“ vyksta jau 23 metus iš eilės (išskyrus 2020 m. dėl pandemijos). Didelė dalis Pasvalio rajono gyventojų žino apie šį konkursą, todėl jis yra tapęs savotiška regiono kultūros tradicija. Kiekvienais metais pasirodo nemažai naujų vaikų ir jaunimo muzikos grupių. Kadangi konkursas pradėtas rengti tuoj po nepriklausomybės atgavimo ir laisvės gynimo dienos įvykių, o viena pagrindinė šių įvykių varomoji jėga buvo roko maršai, tai iki šių dienų, „Naujų veidų“ konkurse labai dažnai skamba patriotinė roko muzika.

„Naujuose veiduose“ jaunimas atlieka ne tik visiems daugiau ar mažiau žinomas lietuviškas dainas bet ir pristato savo kurtas autorines dainas. Konkurso metu paprastai skiriami keli apdovanojimai skirtingose srityse: geriausias gitaristas; geriausias vokalistas; geriausiai pasirodžiusi grupė ir t.t. (konkreti informacija nurodoma konkurso nuostatuose). Po pasirodymų visi dalyviai, svečiai ir komisijos nariai turės galimybę susipažinti, užduoti vieni kitiems klausimų, pagalvoti apie bendrus projektus. Taip festivalio metu sudaroma aplinka skirtingoms kartoms ir skirtingų patirčių žmonėms kartu pabendrauti, kuriama šilta ir draugiška aplinka kultūriniam tobulėjimui.

Jaunimo muzikos konkursas „Nauji veidai“ kviečia jaunimą užsiimti mėgstama kultūrine veikla, burti muzikos grupes, mokytis, aptarti, lyginti ir išbandyti save profesionalioje scenoje. Projekto eigoje bendrauti ir mokytis iš bendraminčių ir profesionalų. Kad ir kaip, kur ar su kuo muzikuotum – „Naujuose veiduose“ – konkurse Pasvalyje – būsi laukiamas.

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas