Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

Gulbinėnų skyrius meno kolektyvai

  /    /  Gulbinėnų skyrius meno kolektyvai

Armonikų ansamblis

Armonikų ansamblis susikūrė prieš 3 metus – 2016 m. Ansambliui nuo pat pradžių vadovauja Alfonsas Andrulis. Ansamblyje armonikas virkdo Irena Šatienė, Jolanta Marcikonienė, Danutė Vaškevičienė ir pats vadovas. Nors šis kolektyvas dar nesenai susikūręs, bet jau spėjo sudalyvauti vykstančiuose renginiuose ne tik Pasvalio rajone, bet ir Panevėžio, Biržų, Pakruojo rajonuose. Kolektyvas kasmet dalyvauja tradicinėje armonikierių šventėje Gulbinėnuose „Gros armonika vakarą tylų“. 2019 metais kolektyvo nariai atliko koncertinę programą Pakruojo rajono Triškonių kaimo bendruomenės organizuojamame renginyje, dalyvavo Panevėžio r., Velžio seniūnijos armonikierių šventėje. Šiais metais Armonikų ansamblis koncertavo Rokiškio rajone, Lalūnų bendruomenės organizuojamame renginyje.

Vadovas Alfonsas Andrulis

Tel.  865605230

El. p. andrulis.alfonsas@gmail.com

Liaudiškos muzikos kapela

Liaudiškos muzikos kapela gyvuoja nuo 2007 m. Kolektyvui nuo pat pradžių ėmėsi vadovauti Alfonsas Andrulis. Kapeloje smuiku griežia Aloyzas Vitkauskas, gitara groja  Audronijus Norkus, klarnetu – Evaldas Kondrotas, akordeonais groja ir dainuoja  Jolanta Marcikonienė, Danutė Vaškevičienė, taip pat akordeonu groja ir pats vadovas, o būgnus mūša Romas Petrauskas. Kolektyvas koncertuoja ne tik Pasvalio rajone, bet ir aplinkiniuose rajonuose. Dalyvauja Pasvalio kultūros centro rengiamose apžiūrose „Kieman svečiai suvažiavo“. Nuolat dalyvauja ir Kupiškio rajono Alizavos tradiciniame renginyje „Nebus tykus vakarėlis“. 2019 metais liaudiškos muzikos kapela savo pasirodymus atliko ne tik Pasvalio rajone, bet ir Kėdainiuose, Biržų rajono Papilio bei Ramongalių kaimuose. Taip pat, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet kolektyvas pasirodė tradicinėje kapelų šventėje „Nebus tykus vakarėlis“ Alizavoje.

Vadovas Alfonsas Andrulis

Tel.  865605230

El. p. andrulis.alfonsas@gmail.com

Moterų vokalinės muzikos ansamblis

„Žmogaus gyvenimas kaip metų laikai – besikeičiantis, spalvingas, pilnas įvairių jausmų ir išgyvenimų. Žavus savaip, nors palieka pėdsakus veide, o tyriausius jausmus dažnai uždaro giliai širdyje. Kas geriausiai gali atidaryti širdies duris, jei ne daina…“

Vokalinis moterų  ansamblis susibūrė 2006 metais. Iš pradžių ansamblyje dainavo 12 moterų, dabar liko tik branduolys – 6 daininkės. Nuo susikūrimo iki dabar kolektyvui vadovauja Alfonsas Andrulis. Kolektyvas kasmet koncertuoja Pasvalio ir aplinkiniuose rajonuose,  dalyvauja Pasvalio kultūros centro rengiamose apžiūrose „Rudens melodijos“ bei yra nuolatinis svečias savo kaimo rengiamuose renginiuose. Šiais metais ansamblis pasirodymus atliko ne tik Pasvalio rajone, bet ir Pakruojo rajono Triškonių kaime bei Rokiškio rajono Lalūnų kaime.

Vadovas Alfonsas Andrulis

Tel.  865605230

El. p. andrulis.alfonsas@gmail.com

Humoro grupė „Optimistės“

„Pamėginkim pasikeisti, pamėginkim neliūdėt.

Palinkėkim saulei šviesti, palinkėkime mylėt.

O dabar visi pabandom nusijuokti.

Į visas problemas žvelgiam paprastai.

Būti linksmesniu nesunku išmokti,

jeigu galim mes, jums pavyks tikrai.

Kaip ir kiekvieno žmogaus gyvenime kažkas ima ir atsiranda: pamatai, susižavi, imi domėtis, ir tai tave nuveda tolyn…“

Taip prieš gerą dešimtmetį gimė grupė ,,Optimistės“. Iš pradžių kolektyve buvo penkios narės, dabar kol kas yra tik trys: Danutė, Rita ir Irena. Pirmi kolektyvo pasirodymai vyko savo bendruomenėje. Per visą gyvavimo laikotarpį „Optimistės“ pasirodė Pasvalio, Rokiškio, Biržų, Pakruojo rajonų bendruomenių renginiuose. Šiais metais humoro grupė savo pasirodymais linksmino Gulbinėnų bendruomenę, Pakruojo rajono Triškonių kaimo bendruomenę bei Rokiškio rajono Lalūnų bendruomenę.

Vadovės Rima Kubiliūnienė, Danutė Maslauskienė

Tel.  865099343

El. p. kubiliunai@gmail.com

Moterų duetas

Moterų duetas – tai bene jauniausias kolektyvas Gulbinėnų skyriuje, susikūręs prieš 3 metus. Moterų duetui vadovauja meno vadovas Alfonsas Andrulis.  Šiame duete dainuoja dvi vokalistės – J. Marcikonienė ir D. Vaškevičienė. Beje, šios daininkikės ne tik dainuoja, bet ir  groja akordeonais, armonikomis. Taip pat abi vokalistės dainuoja ir Gulbinėnų skyriaus liaudiškos muzikos kapeloje. Savo gražiais balsais, smagiomis dainomis duetas džiugina Pasvalio ir aplinkinių rajonų renginių lankytojus. Šiais metais moterų duetas koncertavo Pakruojo rajono Triškonių kaimo bendruomenei, Rokiškio rajono Lalūnų kaimo bendruomenei bei pasirodė Tradicinėje armonikierių šventėje Gulbinėnuose „Gros armonika vakarą tylų“.

Vadovas Alfonsas Andrulis

Tel. 865605230

El. p. andrulis.alfonsas@gmail.com