Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

KINO FILMAS “MAVKA: MIŠKO SIELA” (FILMAS DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI, BE SUBTITRŲ)

Filmo pradžia: 2023-09-01; 12.00 val.

Vieta: Pasvalio kultūros centro kino salė

Bilieto kaina: 5,50 Eur

Bilietus galite įsigyti internetu ČIA ir Pasvalio kultūros centro kasoje. (Kasa dirbs nuo rugpjūčio 23 d.)

Mavka: miško siela (dubliuotas)

Mavka: The Forest Song (dubbed) (2023)

Žanras: Animacija, šeimos

Sukurta: Ukraina

Trukmė: 1h 39 min

Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Neaprėpiamuose miškuose nuo neatmenamų laikų gyvena daugybė pasakiškų būtybių, kruopščiai saugančių savo paslaptis. Viena jų – geraširdė ir gražuolė pavasario šauklė Mavka, kurią miško gyventojai išrenka naująja miško Sergėtoja. Dabar Mavkos darbas ir pareiga – saugoti miško gyventojus ir bet kokia kaina ginti visos gyvybės šaltinį, stebuklingąjį Gyvybės Medį.

Vieną dieną Mavka išgirsta nuostabią melodiją, kurią savo medine fleita groja žmonių padermės atstovas – vaikinas Lukas. Nors miško būtybės žmonių privengia, Mavka iš karto pajunta, kad Luko širdyje nėra vietos pykčiui ir niekšybėms, nes ten jau gyvena muzika. Žmogus ir fėja pamažu susidraugauja, o netrukus vienas kitam pajaučia ir dar šiltesnius jausmus.

Vis tik naivaus Luko laukia sunkiausias jo gyvenimo išbandymas: jis patenka į klastingos turtuolės Kylinos pinkles. Ji tikisi, kad Lukas, pats to nežinodamas, atves ją prie Gyvybės Medžio, suteikiančio amžiną jaunystę ir grožį. Kylina taip pat apsuka galvas ir prie miško esantiems kaimo gyventojams bei sukursto juos prieš miško būtybes. Mavkai teks pasirinkti – ar atlikti pareigą ir visomis išgalėmis ginti savo namus, ar pasitikėti savo jausmais ir žmonių gerumu.

Kvapą gniaužiantys vaizdai, pasakiškos būtybės ir iš legendomis apipintos praeities atkeliavusi istorija – animaciniame filme visai šeimai „Mavka: miško siela“. Lietuviškai įgarsintos juostos premjera – liepos 14 dieną.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

REŽISIERIAI: Oleh Malamuzh, Oleksandra Ruban

SCENARIJAUS AUTORIAI: Jeffrey Hylton, Lesya Ukrainka, Yaroslav Voytseshek

 

Date

2023-09-01
Expired!

Time

12:00 - 13:50
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code