Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

ANIMACINIS FILMAS “AINBO”

AINBO (dubliuota lietuviškai)
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: Peru, Nyderlandai
Trukmė: 1h 24 min
Toli, toli, neįžengiamose Amazonės džiunglėse gyvena mergaitė vardu Ainbo. Žinoma, ne viena: jos gentis šiose vietose įsikūrusi nuo neatmenamos senovės. Ainbo ir jos gentainiai gyvena harmonijoje su aplinkiniu pasauliu, saugomi galingos ir paslaptingos dvasios-globėjos: milžiniškos vėžlės, vardu Motelo Mama. Tiesa, džiunglėse netrūksta ir pavojų, o ypač didelę grėsmę kelia blogio įsikūnijimas, dvasia Jakaruna. Tačiau kol Motelo Mama budi, tol Ainbo gentis yra saugi.
Tačiau vieną dieną į šį rojų žemėje įsiveržia svetimšaliai. Apsiginklavę galinga technika, jie, kažin ko ieškodami, ima rausti žemę, trikdyti džiunglių ramybę ir grasina sugriauti harmoniją, kurios dėka gyvuoja Ainbo gentainiai. Suprasdama, kad privalo kažko imtis, Ainbo kreipiasi pagalbos į Motelo Mamą. Tačiau geroji dvasia mergaitę patikina, kad išgelbėti savo namus gali tik ji pati.
Drąsuolė Ainbo, lydima dviejų savo dvasių globėjų – mielo šarvuočio Dilo ir stambaus tapyro Vakos – išsiruošia į nuotykių ir pavojų kupiną kelionę, kad surastų išeitį, kaip sustabdyti neprašytus įsibrovėlius, sužlugdyti piktosios Jakarunos planus ir išgelbėti savo namus bei mylimus žmones.
Nuotykių kupina, pasakiško grožio animacinė juosta visai šeimai „Ainbo“ kino teatruose nuo gruodžio 31 d.
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=9Va4mn1f3wo
Bilietus galite įsigyti bet kuriuo metu ticketmarket.lt ir Pasvalio kultūros centro kasoje jos darbo metu. ( 29 d. bilietus įsigyti galėsite tik internetu)
Kasos darbo laikas
I – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

Date

2022-01-29
Expired!

Time

12:00 - 13:00

Cost

5.30€
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code
Leave A Reply: