Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

Animacinis filmas Bitė Maja “Auksinis Kiaušinis”

Bitė Maja. Auksinis kiaušinis Kaina: 5,30 Eur

/Maya the Bee 3: The Golden Orb

Režisierius: Noel Cleary

Žanras

Animacinis

Trukmė

1val 28min

Vaidina

Jau trečiąjį kartą pasirodžiusi didžiuosiuose kino ekranuose, bitė Maja neabejotinai pavergs viso pasaulio vaikų širdis dar kartą!

Su Maja ir jos geriausiu draugu Viliu visada linksma! Pabudę iš gilaus žiemos miego  mažieji padaužos patys pirmieji prikėlė visas bites ir ėmė krėsti išdaigas. Bičių karalienė susiėmė už galvos! Tokios netvarkos avilyje dar nebuvo! Bet bičiuliai nemoka kitaip! Jie taip pasiilgo saulės, gėlių ir nuotykių!

Bitei Karalienei leidus, Maja ir Vilis  išskrido tyrinėti pavasario pievų, ir netrukus… nuotykiai juos susirado patys! Visai netikėtai bičiuliai sutinka išsigandusią žaliąją skruzdėlę. Vargšei skruzdėlytei vos pavyko pabėgti, ją persekioja storieji karkvabaliai ir nori atimti… auksinį kiaušinį! Šis kiaušinis ypatingas! Jeigu jis atsidurs karkvabalių čiuptuvuose, visa žaliųjų skruzdėlių gentis išnyks… Reikia paskubėti ir kuo greičiau nugabenti kiaušinį į Bonsų kalną! Maja ir Vilis sutinka ištiesti pagalbos ranką, bet nei manyti nenumanė, kokia ši užduotis sudėtinga… Pakeliui į Bonsų kalną iš auksinio kiaušinio ėmė ir išsirito….pati tikriausia pati mažiausia skruzdėlių princesė! Sužinoję naujieną karkvabaliai visomis jėgomis stengiasi sutrukdyti Majai ir Viliui nukeliauti į paslaptingąją karalystę! Bet bičiuliai tvirtai pasiryžę įveikti visas kliūtis ir, kas benutiktų, nugabenti princesę namo!

Bilietus galite įsigyti bet kuriuo metu internetu ticketmarket.lt. https://www.ticketmarket.lt/…/bite-maja-pasvalio… ir Pasvalio kultūros centro kasoje, tačiau gegužės 14 d. bilietus galėsite įsigyti tik internetu ticketmarket.lt.
Kasos darbo laikas:
I – NEDIRBA
II – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

Date

2022-05-14
Expired!

Time

14:00 - 16:00

Cost

5.30€
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code