Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

ATSPINDŽIAI XXVI Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūros laureatų spektakliai Pasvalio kultūros centre

Gruodžio 3 d. (sekmadienis)

13.00 val. – Klaipėdos žydų bendruomenės teatro „Šatil“ spektaklis Asios Kotliar „Man baisus pasaulis, kuriame nėra tavęs“. Rež. Nerijus Gedminas (spektaklis rusų kalba) (Didžioji salė)

Bilietą galite įsigyti čia

Abonementą galite įsigyti čia

Moteriškos bei motiniškos meilės sklidina pjesė „Man baisus pasaulis, kuriame nėra tavęs…“ – tai pasakojimas apie žydaitę Mirką, pabėgusią iš į mirties stovyklą vežančio traukinio. Mergina priima labai sunkų sprendimą – norėdama apsaugoti nuo pavojaus ir savo naujagimį, ir savo globėją, palieka sūnų auginti ją išgelbėjusiai valstietei. „Ir aš išėjau, naktį, į niekur, palikusi tai moteriai dvi neįkainojamas dovanas – padovanojau jai tave ir vienintelę tavo tėvo nuotrauką“, rašo ji savo laiškuose, kurių taip ir neišdrįso išsiųsti.
Trys iš keturių Klaipėdos žydų bendruomenės teatro „Šatil” spektaklių sukurti pagal Asios Kotliar (Majos Tarachovskajos) kūrybą. Šiame – pagrindinį vaidmenį atlieka pati autorė.

15.00 val. – Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio mėgėjų teatro „Stebulė“ spektaklis pagal Jurgio Usinavičiaus kūrybą „Nulaužtų šakų giesmės“. Scenarijaus autorė ir režisierė Vita Vadoklytė (Didžioji salė)

Bilietą galite įsigyti čia

Abonementą galite įsigyti čia

Kupiškio KC Skapiškio padalinio mėgėjų teatras „Stebulė“ spektakliu „Nulaužytos šakų giesmės“ supažindina su žemiečio rašytojo, žurnalisto, tremtinio Jurgio Usinavičiaus (Napalio Augulio), kuris buvo ištremtas iš Skapiškio apylinkių, kūryba.  Rašytojo prisiminimuose atgyja  jo tėvo, partizanų būrio vado Alfonso Augulio bei  jo šeimos istorija. Tai kartu – mūsų tautos istorija, kuri  ir šiandien byloja  apie sudėtingą kelią į Laisvę, jos  branginimą ir trapumą.

 

Date

2023-12-03
Expired!

Time

13:00 - 17:00

Vieta

Pasvalio kultūros centras
Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
QR Code