Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

ATSPINDŽIAI – XXVI Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūros laureatų spektakliai Pasvalio kultūros centre

Gruodžio 1 d. (penktadienis)

16.30 val. – Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus Skrajojamojo teatro spektaklis „Vasarvidžio nakties sapnas“ pagal Viljamą Šekspyrą. Rež. Airida Lementauskienė (Didžioji salė). 

Šiame  spektaklyje išsitrina riba tarp praeities ir ateities, sapno ir realybės, žiūrovų ir aktorių, scenos ir podiumo. Spektaklio siužetas moderniai pasakoja apie painius keturių įsimylėjėlių meilės nuotykius miške, apie grupės nesubrendusių aktorių interakciją su Atėnų kunigaikščiu Tesėju bei Amazonės karaliene Ipolita, apie fėjas ir visas kortas sumaišiusias miško dvasias.

Bilietą galite įsigyti čia

Abonementą galite įsigyti čia

 

20.00 val.Vilniaus jaunimo teatro „Arlekinas“ spektaklis „King Lear“ pagal Viljamo Šekspyro pjesę „Karalius Lyras“. Rež. Tatjana Timko (Didžioji salė).

Tragedija pasakoja apie legendinį karalių, kuris, sulaukęs senatvės, nusprendžia padalyti savo turtą trims dukterims. Plastikos ir kūno kalbos pagalba aktoriai pasakoja nesenstančią istoriją apie meilę, išdavystę ir mirtį.

Pagrindinė teatro „Arlekinas“ savybė – klounados ir pantomimos žanras, savotiška gestų bei mimikos kalba – padeda režisierei ir aktoriams perteikti senovinį siužetą kitaip.

Bilietą galite įsigyti čia

Abonementą galite įsigyti čia

 

 

 

Date

2023-12-01
Expired!

Time

16:30 - 22:00
Pasvalio kultūros centro Didžioji salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro Didžioji salė
QR Code