Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

KINO FILMAS “AFTER. AMŽINAI” (FILMAS ANGLŲ KALBA SU LIETUVIŠKAIS SUBTITRAIS)

Filmo pradžia: 2023-09-22; 19.30 val.

Vieta: Pasvalio kultūros centro kino salė

Bilieto kaina: 6,50 Eur

Bilietus galite įsigyti internetu ČIA ir Pasvalio kultūros centro kasoje.

Kasos darbo laikas:
I – NEDIRBA
II – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

Kino teatruose paskutinė milijonus gerbėjų sužavėjusi AFTER. AMŽINAI dalis

Nuo rugsėjo 15 dienos į kino teatrus grįžta sužavėjusi milijonus gerbėjų visame pasaulyje Tesos ir Hardino meilės istorija –  AFTER. AMŽINAI. Penktoji – paskutinė filmo dalis žada ypatingas akimirkas, kurios atskleis kaip gi baigsis ši seksualumu, romantika ir aistra alsuojanti meilės istorija.

Knyga, kurioje  Hardinas atskleidė savo ir Tesos meilės istoriją – tapo bestseleriu, atnešė jam sėkmę ir pripažinimą, tačiau visiškai sugniuždė jį patį. Priėmęs sprendimą parašyti knygą be Tesos leidimo, Hardinas sudaužė jų santykius į šipulius. Šiandien juos skiria tūkstančiai kilometrų. Anglijoje gyvenantis Hardinas savo dienas skandina alkoholyje, o naktimis jį persekioja prisiminimai apie kerinčią Tesos šypseną ir jos prisilietimų šilumą. Jis negali susikaupti, jam gresia prarasti didžiulius pinigus ir knygos leidėjų pasitikėjimą, jeigu neparašys naujo knygos rankraščio.

Kovodamas su savo demonais Hardinas išvyksta į saulėtąją Portugaliją. Susitikdamas su Natali, kurią kadaise stipriai įskaudino,  Hardinas prisimena seniai palaidotus jausmus.  Leisdamas laiką su Natali, jis supranta, kad tokios aistros, kurią jaučią Tesai, nesugebės užpildyti nei viena mergina. Žaisdamas kitų merginų jausmais Hardinas suvokia padaręs didžiulę klaidą, kurią, galbūt dar nevėlu ištaisyti –  kurti savo ateitį su žmogumi, kuris yra didžiausia jo gyvenimo meilė.

Už Atlanto gyvenanti Tesa pasinėrusi į save. Ji negali atleisti Hardinui, bet merginą nuolat persekioja prisiminimai apie aistringas judviejų naktis, praleistas valandas, minutes, sekundes…

Likimas išsiskyrusią porą suveda Landono ir Noros vestuvėse. Susitikę jie akimirksniu pamiršta, tai kas buvo ir visiškai atsiduoda jausmui, kurio negali nuslėpti, kad ir kaip norėtum…

Ar gali daugybę išgyvenimų ir išbandymų patyrusi pora  atleisti vienas kitam ir prisiimti svarbiausią įsipareigojimą?

 

AFTER. AMŽINAI (AFTER. EVERYTHING)

PREMJERA LIETUVOJE : 2023 09 15

REŽISIERIUS: Castille Landon

VAIDINO:  Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Benjamin Mascolo ir kt.

FILMO TRUKMĖ: 93  min.

AMŽIAUS CENZAS: N-16

ŽANRAS: romantinė drama

ŠALIS: JAV

Date

2023-09-22
Expired!

Time

19:30 - 20:45
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code