Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

KINO FILMAS „AKVAMENAS 2: PRARASTA KARALYSTĖ” (FILMAS ANGLŲ KALBA SU LIETUVIŠKAIS SUBTITRAIS) N-16

Filmo pradžia: 2024-01-07; 18.00 val.

Vieta: Pasvalio kultūros centro kino salė

Bilieto kaina: 6,50 Eur

Bilietus galite įsigyti internetu ČIA ir Pasvalio kultūros centro kasoje.

Kasos darbo laikas:
I – NEDIRBA
II – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

AKVAMENAS 2: PRARASTA KARALYSTĖ

(Aquaman and the Lost Kingdom)

2023 m. JAV

Premjera: 2023 m. gruodžio 22 d.

Žanras: veiksmo, nuotykių

Trukmė: TBA

Amžiaus cenzas: N-13

Dievų galiomis apdovanotas ir humoro jausmo nestokojantis Akvamenas – žmogaus ir jūrų deivės (legendinės Atlantidos karalienės Atlanos) sūnus. Sutaikęs jūros ir žemės gyventojus, jis jau kuris laikas mėgaujasi ramiu šeimyniniu gyvenimu.

Tačiau povandeninę harmoniją sugriauna Juodoji Manta – negailestingas piratas ir samdinys, trokštantis atsikratyti Akvameno ir atkeršyti už savo tėvo mirtį. Jam radus legendinį, juodosios magijos galių turintį Juodąjį Trišakį, Akvamenas suvokia, kad vienas prieš tokią jėgą neatsilaikys. Neturėdamas kitos išeities, pagalbos jis kreipiasi į anksčiau nugalėtą savo „mylimą“ brolį Ormą.

Iš kalėjimo išlaisvintas Ormas dėkingumu irgi netrykšta, bet jis supranta, kad šįkart yra svarbesnių reikalų nei pamokyti įžūlųjį brolį. Kartu su dabartine Atlantidos karaliene Mera, motina Atlana ir kitais sąjungininkais Akvamenas nuo sunaikinimo ir užmaršties stoja ginti ne tik gimtosios Atlantidos, bet ir visų septynių povandeninių karalysčių.

Režisierius:     James Wan („Akvamenas“, „Greiti ir įsiutę 7”, „Išvarymas“)Vaidina:        Jason Momoa („Greiti ir įsiutę 10”, „Kopa“, „Sostų karai”, „Akvamenas”), Patrick Wilson („Vienuolė 2”, “Tūnąs tamsoje”, „Moonfall: mėnulio kritimas”), Yahya Abdul-Mateen II („Matrica: prisikėlimas“, „Bitininkas“), Dolph Lundgren („Nesunaikinami”), Nicole Kidman („Vikingas“, „Valandos”, „Liūtas”), Amber Heard („Teisingumo Lyga”, „Magiškasis Maikas XXL”), Temuera Morrison („Blyksnis“, „Žvaigždžių Karai – Epizodas II: Klonų Puolimas”)

Date

2024-01-07
Expired!

Time

18:00 - 19:45
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code