Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

KINO FILMAS „DIDŽIOJI ANČIŲ KELIONĖ” (FILMAS DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI, BE SUBTITRŲ)

DATA: 2024-01-14, 14:00 val.

 VIETA: Pasvalio kultūros centras, Pasvalys

 KAINA: 5.50 €

Bilietus galite įsigyti internetu ČIA ir Pasvalio kultūros centro kasoje.

Kasos darbo laikas:
I – NEDIRBA
II – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

Didžioji ančių kelionė

Kino studija „Illumination“, sukūrusi tokias populiarias animacines komedijas, kaip „Pakalikai“, „Bjaurusis Aš“ bei „Slaptas augintinių gyvenimas“, kviečia skrydžiui į naują nuotykį.

Kai ančių šeima įtikina savo pernelyg atsargų tėvą pakelti sparnus kartą gyvenime pasitaikančioms „atostogoms“, jie nusprendžia migruoti iš monotoniškos ir ramios Naujosios Anglijos per didmiestį Niujorką į dar gyvenime neregėtas Bahamų salas.

Ramiai gyvenančiai ančių šeimynėlei atėjo laikas palikti saugią, bet kiek pabodusią buveinę, nes pasirinktame maršrute jų laukia komiški nuotykiai bei nerimo kupini pavojai.

Tik per šias Kalėdas kino teatruose pats metas išskristi su jauduliu į neregėtus tolius ir smagiai praleisti laiką su juokinga ančių šeimyna veiksmo kupinoje naujoje originalioje animacinėje komedijoje „Didžioji ančių kelionė“!

Režisavo: Benjamin Renner („Ernestas ir Selestina“, „Didysis blogas lapinas ir kitos istorijos“), Guylo Homsy („Edžio gyvenimo treneris“)

Originalo kalba įgarsina: Awkwafina, Danny DeVito, Keegan-Michael Key, Elizabeth Banks, Carol Kane, Kumail Nanjiani, David Mitchell, Caspar Jennings, Tresi Gazal

Date

2024-01-14
Expired!

Time

14:00 - 15:25
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code