Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

KINO FILMAS “KUNG FU PANDA 4″(FILMAS DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI, BE SUBTITRŲ)

DATA: 2024-03-24, 12:00 val.

 VIETA: Pasvalio kultūros centras, Pasvalys

 KAINA: 5.50 €

Bilietus galite įsigyti internetu ČIA ir Pasvalio kultūros centro kasoje.

Kasos darbo laikas:
I – NEDIRBA
II – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

Kung Fu Panda 4

FILMAS DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI

Šį pavasarį, beveik po dešimtmečio, neįtikėtiniausias kung-fu meistras – panda Po – grįžta su nauju, jau ketvirtuoju, mėgstamiausios veiksmo animacijos franšizės skyriumi!

Trijuose ankstesniuose nuotykiuose savo drąsa ir beprotiškais kovos menų įgūdžiais įveikęs pasaulinio lygo piktadarius, didysis drakono karys Po likimo pašaukiamas.. pailsėti. Tiksliau sakant, jis paskiriamas dvasiniu Taikos slėnio vadovu.

Tik problema tame, kad, pirma, Po žino tiek pat apie dvasinį vadovavimą, kiek apie senojo akmens amžiaus dietą, ir, antra, jam reikia kuo greičiau surasti ir apmokyti naują drakono karį, kad galėtų ramiai užimti naujas aukštas (ir poilsio) pareigas.

Dar blogiau, kad neseniai pasirodė pikta, galinga, formas keičianti burtininkė chameleonė, kuri atrodytų visaimažytis driežas, bet gali pavirsti bet kokia tiek didele, tiek maža būtybe.Burtininkės tikslas – iš naujo iš dvasių karalystės iškviestivisus pikčiausius Po nugalėtus priešus.

Taigi, kung-fu meistrui Po reikės pagalbos. Ir ši netikėtai išdygsta gudrios ir greitos vagilės – stepinės lapės – pavidale, kurios įgūdžiai bus neįkainojami.

Siekdami apsaugoti Taikos slėnį nuo burtininkės, naujasis duetas turės dirbti kartu. Grėsmingiausio nuotykio metu panda Po sužinos, kad tikrą herojų galima atrasti pačiose netikėčiausiose vietose.

„Kung Fu Panda“ franšizė startavo 2008-aisiais metais: pirmieji du franšizės filmai buvo nominuoti „Oskarui“ už geriausią animacinį filmą, o pirmasis televizijos serialas laimėjo net 11 „Emmy“ apdovanojimų. Sulaukę kino kritikų liaupsių ir komercinės sėkmės, „Dreamworks“ kūrėjai pristato jau ketvirtąjį serijos filmą.

 

Režisavo: Mike Mitchell („Troliai“, „Šrekas. Ilgai ir laimingai“), StephanieStine („Ji-Ra ir galios princesė“)

Originalo kalba įgarsina: Jack Black, Viola Davis, Awkwafina, Dustin Hoffman, Bryan Cranston, KeHuyQuan, James Hong, IanMcShane ir JackieChan

 

Lietuviškai įgarsina:

PrimaryText: 125 characters – Kung-fu panda Po grįžta su nauju, jau ketvirtuoju, mėgstamiausios veiksmo animacijos skyriumi!

Headline: 40 characters– Animacinė komedija „Kung Fu Panda 4“

Date

2024-03-24
Expired!

Time

12:00 - 13:40
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code