Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

KINO FILMAS “LESĖ. NAUJAS NUOTYKIS” (FILMAS DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI, BE SUBTITRŲ)

Filmo pradžia: 2023-09-10; 14.00 val.

Vieta: Pasvalio kultūros centro kino salė

Bilieto kaina: 5,50 Eur

Bilietus galite įsigyti internetu ČIA ir Pasvalio kultūros centro kasoje.

Kasos darbo laikas:
I – NEDIRBA
II – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

Žinomiausias pasaulyje kolis – Lesė sugrįžta į didžiuosius ekranus!

Nuo rugsėjo 1 dienos viso pasaulio vaikų mylimas šuo Lesė vėl džiugins mažų ir didelių šunų mylėtojus kino ekranuose! Išvysime lietuviškai dubliuotą filmą „Lesė. Naujas nuotykis“. Ar galite patikėti, nuo tada, kai pirmą kartą buvo aprašyti Lesės nuotykiai praėjo jau 85 metai, tačiau šio žavaus šuns milžiniškas populiarumas neblėsta iki šiol! 

Vasaros atostogos! Lesės geriausias draugas – berniukas Florianas (akt. Nico Marischka) tvirtai apsisprendė – jis nevažiuos atostogauti į Gran Kanarijos salą kartu su tėvais ir jokiais būdais nebepaliks Lesės vienos! Jo ir Lesės laukia daug smagesnė vasara Austrijos kalnuose, esančiame ūkyje pas tetą Kazę (akt. Katharina Schüttler) kartu su naujaisiais draugais Kleo (akt. Anna Lucia Gualano) ir Henriu (akt. Pelle Staacken) bei tetos numylėtine Džeko Raselo terjere Pipa. Atostogos prasidėjo puikiai, kol Florianas, Kleo ir Henris neišgirsta, kad kaime paslaptingai dingsta šunys. Sunerimę vaikai supranta, kad Lesei ir Pipai iškyla didžiulis pavojus ir juos reikia būtinai apsaugoti, bet, deja, nepavyksta… Į tetos namus įsilaužia vagys ir mažoji Pipa – pradingsta. Trys draugai ir Lesė leidžiasi į piktadarių paieškas, kad išgelbėtų Pipą ir visą būrį dingusių keturkojų.

Tai jaudinantis ir nepamirštamas nuotykis visai šeimai apie berniuko ir šuns draugystę, apie prisirišimą, ištikimybę bei kartu įveiktus sunkumus. Lietuviškai įgarsinta istorija įtrauks ir nepaleis, sulaikę kvapą stebėsime herojų nuotykius ir patys smagiai prisiminsime prabėgusią vasarą.

LESĖ. NAUJAS NUOTYKIS. (LASSIE – A NEW ADVENTURE)

PREMJERA LIETUVOJE : 2023 09 01

REŽISIERIUS: Hanno Olderdissen

VAIDINO: Katharina Schüttler, Nico Marischka, Anna Lucia Gualano, Pelle Staacken

FILMO TRUKMĖ:  91 min.

AMŽIAUS CENZAS: numatomas cenzas V

ŽANRAS: nuotykių, šeimos

ŠALIS: Vokietija

Date

2023-09-10
Expired!

Time

14:00 - 15:45
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code