Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

KINO FILMAS “RAGANOSIS RINO”(FILMAS DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI, BE SUBTITRŲ)

DATA: 2024-04-21, 14:00 val.

 VIETA: Pasvalio kultūros centras, Pasvalys

 KAINA: 5.50 €

Bilietus galite įsigyti internetu ČIA ir Pasvalio kultūros centro kasoje.

Kasos darbo laikas:
I – NEDIRBA
II – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

Raganosis Rino (dubliuotas)

Žanras: Nuotykių, šeimos

Sukurta: Vokietija

Kino teatruose nuo: 2024-04-12

Trukmė: 1h 33 min

Nuo balandžio 12 dienos kino teatruose keliausime į laukinę Afriką, ten kur gausu saulės bei nuotykių, kur laisvai klajoja didžiuliai drambliai, lėtai rupšnoja augalus raganosiai, o aukšti žirafų kaklai remia dangų.

Laukinės gamtos rezervate, pilname pačių egzotiškiausių Afrikos gyvūnų, mažame kaimelyje gyvena Tabo – našlaitis berniukas, kuriam 11 metų, bet jis jau moka vairuoti automobilį, o jo didžiausia svajonė – kada nors tapti geriausiu pasaulyje detektyvu. Dienomis jis su dėde važinėja jo didžiuliu džipu po įdomiausias rezervato vietas ir supažindina atvykusius turistus su laukine gamta, o vakarais su ponia Agata žiūri detektyvinius filmus, tačiau mažame Hlatikulu miestelyje dar niekada nebuvo kokio nors rimto įvykio, kurį būtų galima ištirti.

Kartą, kai vasaros atostogoms pas tetą Agatą iš Vokietijos atvyksta dukterėčia Ema, viskas pasikeičia… Ramiajame rezervate įvyksta tai, ko nesitikėjo niekas… Nužudytas raganosis, o vietiniai tvarkos prižiūrėtojai, apkaltina Tabo dėdę baisiausiu nusikaltimu… Kažkas čia ne taip… Tabo dėdė, net musės nenuskriaustų, jis tikrai negalėjo šitaip pasielgti… Emos, Tabo ir jo geriausių draugų laukia tikras iššūkis – kuo greičiau surasti tikrąjį kaltininką bei pasirūpinti be mamos likusiu mažuoju raganosiuku. Vaikai pradeda tyrimą. Jiems jau seniai įtarimus kelia keistuolis dėdulė Wu iš Kinijos, o gal iš Japonijos, kuris pardavęs dingusį raganosio ragą užsidirbtų daug pinigų. Dar aplink sukiojasi ir smalsusis italas ponas Vinterbotomas. Tai, kas tas tikrasis brakonierius? Kaip visa tai išspręsti, kad Tabo dėdė būtų kuo greičiau paleistas į laisvę?

Ši paini byla – ne tik „kietas riešutėlis“ pradedantiems detektyvams – tai lietuviškai dubliuotas nuostabus filmas visai šeimai apie draugystę, ryžtą, pasitikėjimą vienas kitu, rūpinimąsi gyvūnais ir aplinkos išsaugojimą.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

REŽISIERIUS: Mara Eibl-Eibesfeldt

VAIDINA: Litlhohonolofatso Litlhakayane, Ava Skuratowski, Kumkani Pilonti, Andrea Sawatzki ir kt.

VAIDMENIS ĮGARSINO: Dainavičius Algirdas (Inspektorius), Damaševičius Jurgis (Vinterbotomas), Gaižauskas Juozas (Vusi), Gražulytė, Goda (Ema); Ivanauskas Ainis(Tabo); Ivanovas Sergejus (Sipio), Malinauskaitė – Rudzienė, Gabrielė (Leoni), Storpirštis Simonas (Sifisas), Varnelytė Neringa (Agata), Tarvydaitė Sima (Tulilė) ir kt.

Date

2024-04-21
Expired!

Time

14:00 - 15:40
Pasvalio kultūros centro kino salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro kino salė
QR Code