Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius “KELIONINIO HUMORO VAKARAS”

MARTYNAS STARKUS ir VYTARAS RADZEVIČIUS

UNIKALŪS ATVIRAVIMAI MŪSŲ MIESTE!

Populiariausi XXI amžiaus Lietuvos keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kviečia visus į išskirtinius susitikimus jūsų mieste.

Šiemet sukanka lygiai 15 metų, kai prasidėjo šių dviejų vyrų kelionės po pasaulį. Žurnalistai, rašytojai, TV laidų vedėjai savo titulų bagažą papildė dar vienu skambiu pavadinimu – kelionių didmeistriai.

Nuo Meksikos iki Japonijos, nuo Afrikos iki Kinijos driekėsi šių dviejų kelionių romantikų maršrutai. Dešimtys tūkstančių nuvažiuotų kilometrų „atgulė“  į TV laidas, knygas, interneto puslapius.

Tačiau ne viskas buvo aprašyta, ne viskas buvo parodyta, ne viskas iškalbėta! Ir dabar atėjo metas papasakoti, kaip viskas vyko iš tikrųjų!

Dviejų valandų trukmės programoje išgirsite netikėčiausias istorijas, patirtus nuotykius, išgyventas dramas. Iki valiai prisijuoksite iš visų keliautojų nuotykių, bei išgirsite daugybę vertingų patarimų mėgstantiems keliauti.

Kas galima vienoje šalyje – tas visiškai neįmanoma kitoje. Bet apie visa tai – susitikus jūsų mieste!

Gal jų gyvenimo būdas “užkrės” ir jus?

Bilieto kaina nuo 19 Eur

Bilietus galite įsigyti internetu, spauskite čia. taip pat Pasvalio kultūros centro kasoje nuo 13 val. bei likus 1 val. iki renginio pradžios.
Kasos darbo laikas:
I – NEDIRBA
II – IV 13.00 – 17.30
V – 13.00 – 16.45
VI – NEDIRBA
VII – NEDIRBA

 

 

Date

2022-12-13
Expired!

Time

18:30 - 20:00
Pasvalio kultūros centro Didžioji salė

Vieta

Pasvalio kultūros centro Didžioji salė
QR Code