Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

Diliauskų skyriaus meno kolektyvai

  /    /  Diliauskų skyriaus meno kolektyvai

Vaikų šokio teatras „Austre“

Kolektyvą sudaro kelių amžiaus grupių vaikai ir jaunimas nuo 3 – 18 metų. Nuo 2018 metų visos grupės sujungtos į vieną bendrą kolektyvą, vaikų šokio teatrą pavadinimu ,,Austre’’. Kolektyvo gyvavimo istorijoje nemažai tarptautinių, respublikinių konkursų, iš kurių parsivežta  1-2-3 vietų diplomai. Kiekvienais metais ,,Austre’’ kviečia į svečius savo draugus į tradicinį vaikų ir jaunimo šokių festivalį  ,,Batukai smailianosiukai’’. Kolektyvo repertuaras- siužėtinės kompozicijos,  mini  šokio spektakliukai, pasakos.

 

 

Vadovė Audra Strekienė

Tel.  860079162

El.p. austrekiene@gmail.com

Suaugusiųjų šokių grupė „Klumpė“

Šokių kolektyvas ,,Klumpė’’ susikūrė 2013 metais, jame šoka įvairaus amžiaus moterys. Kolektyvas dalyvauja tarptautiniuose, respublikiniuose konkursuose, festivaliuose, rajono renginiuose. Klumpės“ šokamas repertuaras įvairus – linksmas, tačiau yra ramių, lyrinių šokių. Kolektyvą vienija meilė šokiui, darbštumui, nuoširdžiam bendravimui, bei noras puoselėti savo tautos papročius ir tradicijas.

 

Vadovė Audra Strekienė

Tel.  860079162

El.p. austrekiene@gmail.com

Teatro grupė

Kolektyvas dažniausiai renkasi komedijas, nes tai mėgstamiausias žiūrovo žanras. Lietuvos kaimo teatrų “Pastogė” dalyviai. Paruošta daug teminių poezijos spektaklių, literatūrinių-muzikinių kompozicijų. Įsimintiniausi kolektyvo spektakliai J. Žemaitės “Trys mylimos”. K. Sajos “Paršo gaudynės”. G. Mareckaitės “Penkios mylimos, arba kaip surasti šeimos laimę”, kurie buvo suvaidinti  daugiau kaip penkiasdešimt kartų. Rengiame kaimo teatrų šventes, tradicinius, respublikinius „Naktinius skaitymus prie Pyvesos“.

Vadovė Gražina Paliulienė

Tel.  861062744

El. p. grazina.paliuliene@gmail.com

Mišrus vokalinis ansamblis „Pyvesa“

Kolektyvas atlieka įvairaus žanro kūrinius. Kolektyvo narės pačios kuria eiles, o muzikos vadovas muziką. Atskirai yra paruošta romansų programa. Dalyvauja ne tik savo, bet ir kitų rajonų rengiamuose renginiuose.

Vadovas Giedrius Gumbelevičius

Tel.  862036396

El. p. ggedrux@gmail.com

Šou grupė „Bobos“

Tai energingų moterų kompanija, kuri pati kuria eiles, dainų tekstus, mėgsta pasijuokti ne tik iš kitų, bet ir iš savęs. Rengiamos tradicinės „Griūk iš juoko“  šventės. Garantuojame visada puikią nuotaiką jūsų rengiamam vakarui.

Vadovė Gražina Paliulienė

Tel. 861062744

El. p. grazina.paliuliene@gmail.com