Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

Joniškėlio skyriaus meno kolektyvai

  /    /  Joniškėlio skyriaus meno kolektyvai

Joniškėlio skyriaus pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas „Abrūsėlis“

Kolektyvas skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį. Jo įkūrėja ir ilgametė vadovė Aldona Rapkevičienė pirmuosius šokėjus šokdino jau 1960m. Per tą laiką daug buvusių šokėjų iškeliavo anapilin, juos keitė kiti. Bet kolektyvas, dalyvavęs ne vienoje dainų šventėje ir Pasvalio rajone likęs toks vienintelis, gyvuoja iki šių dienų. Į užtarnautą poilsį išėjusią vadovę Aldutę pakeitė Lina Bžėskienė. Pernai sudalyvavę šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos“  „Abrūsėlio“ šokėjai nenuleidžia rankų ir toliau smagiai šoka.

Vadovė Lina Bžėskienė

Tel. 862036535

El. p. linabzeskiene@gmail.com

Joniškėlio skyriaus bočių mišrus ansamblis

Mišrus bočių ansamblis susikūrė prieš 30 metų. Dainuoja įvairaus žanro kūrinius, aktyviai dalyvauja įvairiose šventėse, bendradarbiauja su kitų miestų bočiais. Kiekvienų metų rudenį ansamblis  organizuoja pagyvenusių žmonių šventę „Neįsileiskime rudens į širdį“.

Vadovė Nijolė Stepulienė

Tel. 860114078

El. p. nijole.step63@gmail.com

Joniškėlio skyriaus vokalinis ansamblis „Kvinta“

Ansamblis „Kvinta“ atlieka įvairiausią muziką. Nuo lietuvių liaudies iki klasikinių operečių bei pop ir disco stiliaus kūrinių. Ansamblis unikalus tuo, kad propaguoja dainavimą akapela.

Vadovė Jolanta Giedraitienė

Tel. 861586861

El. p. jolanta.giedraitiene@gmail.com

Joniškėlio skyriaus Meškalaukio bočių ansamblis

Meškalaukio bočių ansamblio moterys visada stebina žiūrovus jausmingomis, nuoširdžiomis dainomis.

Vadovė Nijolė Stepulienė

Tel. 860114078

El. p. nijole.step63@gmail.com

Joniškėlio skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Ramunėlė“

1994m. susikūrė kapela, kuri neturėjo pavadinimo. Kapeloje grojo ir dainavo kelios entuziastės, meno mylėtojos moterys. Kolektyvui sulaukus 16 metų moterys nusprendė „pasikrikštyti“ ir gauti vardą. 2010m. balandžio 25d. kapelai buvo suteiktas „Ramunėlės“ vardas. Kapelos dalyvių skaičius per daug gyvavimo metų nuolat kito. Laikui bėgant kapela tapo moterų vokaliniu ansambliu ir iki šiol džiugina klausytojų širdis skambiomis, svajingomis dainomis.

Vadovė Nijolė Stepulienė

Tel. 860114078

El. p. nijole.step63@gmail.com

Moterų šokių kolektyvas „Smilga“ (Švobiškio kultūros namai)

Kolektyvas gyvuoja jau ketverius metus. Moterys šoka įvairius šokius:  liaudiškus, retro, kantri, estradinius. Kiekvienu šokiu norime žiūrovui perteikti  jo nuotaiką,  papasakoti tam tikrą istoriją. ( vad. Lina Bžėskienė).

Vadovė Lina Bžėskienė

Tel. 862036535

El. p. linabzeskiene@gmail.com

Moterų vokalinis ansamblis (Norgėlų kultūros namai)

Šaunus moterų ansamblis aktyviai koncertuoja įvairių švenčių metu. Noriai keliauja į kitus miestelius ir kaimus džiuginti žmones skambiomis dainomis: “Kur kviečia, ten koncertuojame”.

Vadovė Jolanta Giedraitienė

Tel. 861586861

El. p. jolanta.giedraitiene@gmail.com