Vytauto Didžiojo a. 3, LT-39143 Pasvalys
Steigėjas

Vaškų skyriaus meno kolektyvai

  /    /  Vaškų skyriaus meno kolektyvai

Vaikų folkloro ansamblis „Bitinėl‘s“

Vaškų skyriaus vaikų folkloro ansamblis “Bitinėl’s” įkurtas 2016 m., o jau dalyvavo Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje “Vardan Tos…” Vilniuje. Kolektyvą sudaro 28 nariai, t.y. įvairaus amžiaus vaikai- nuo septynerių iki aštuoniolikos metų. Ansamblis turi paruošęs keletą koncertinių programų, tai Advento- Kalėdų laikotarpio, Užgavėnių, Joninių.

Vadovė Renata Kaziliūnienė

Tel. +37065241774

El. p. renata.kaziliuniene@gmail.com

Suaugusiųjų folkloro ansamblis „Kor‘s“

Vaškų skyriaus suaugusių folkloro ansamblis “Kor’s” į savo gretas sukvietė dalyvius nuo keturiasdešimt penkių iki aštuoniasdešimties metų amžiaus. Ansamblis turi paruošęs keletą folklorinių programų, bei dainuoja romansus. Koncertuota mūsų rajone ir daugelyje Lietuvos miestelių. Šiais metais dalyvavo šimtmečio dainų šventėje “Vardan tos…” Vilniuje.

Vadovė Renata Kaziliūnienė

Tel. +37065241774

El. p. renata.kaziliuniene@gmail.com

Muzikos grupė „FourMen“

Esame jauni, muzikalūs ir daug siekiantys jaunuoliai. Kartu muzikuojame apie septynerius metus ir jau esame atradę savo muzikinę stiprybę – roką.  Dalyvaujame koncertuose, konkursuose bei festivaliuose. Laisvu laiku mėgstame kurti, eksperimentuoti su įvairių stilių muzika, ieškoti kažko naujo, kažko neatrasto. Mūsų tikslas – užkariauti žmonių širdis savo unikalumu, todėl stengiamės būti išskirtiniai, atrasti savąjį AŠ.

Vadovas Mindaugas Garalevičius

Tel. +37068211970

El. p. mgaralevicius@gmail.com

Vaikų dramos studija

Vaikų ir jaunimo dramos studija Vaškų kultūros namuose įsikūrė 1995 metais. Šis kolektyvas yra labiausiai besikeičiantis, linksmiausias ir spalvingiausias.  Kiekvienais metais, prieš naujametinį karnavalą, žiūrovai pakviečiami premjerai. Ryškiausi paskutiniai spektakliai-  “Baltaragio malūnas” Kazio Borutos apysakos motyvais, “Kuršiukas” pagal Aldonos Liobytės pasaką, “Dvylika brolių juodvarniais lakstančių”- lietuvių liaudies pasaka ir spektaklis “Pelenė šiuolaikiškai”. 2016 metais dramos studijos jaunieji aktoriai dalyvavo muzikiniame projekte “Patirk, kurk, tobulėk” ir vadovaujami Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docento Kastyčio Bariso sukūrė operą pagal Justino Marcinkevičiaus eiliuotą pasaką “Voro vestuvės”. Su spektakliu “Ryklio rūmai” (scenarijaus autorius Vitalijus Šopis) studija dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų šventėje- apžiūroje 2017 m. ir tapo laureatais. Spektaklis “Ryklio rūmai” buvo rodytas žiūrovams mūsų ir kituose rajonuose daugiau nei dešimt kartų.

Vadovas Mindaugas Garalevičius

Tel. +37068211970

El. p. mgaralevicius@gmail.com

Jaunimo liaudiškos muzikos ansamblis „Gers“

Ansamblis susibūrė 2021 metų, gegužės mėnesį ir jau birželio mėnesį turėjo debiutinį koncertą Joniškėlyje „Mieščioniškos Joninės Joniškėlyje”. Kolektyvą sudaro 10 muzikantų ir dainininkų. „Gers” repertuare – tradicinis lietuvių liaudies folkloras ir originalūs kūriniai. Ansamblio tikslas – puoselėti liaudiškos muzikos tradicijas, populiarinti liaudišką muziką jaunimo gretose ir skleisti gerą nuotaiką.

Vadovas Regimantas Valantinas

Tel. +37064026042

El. p. regimantasvlntns@gmail.com

Vaškų dainuojamosios poezijos ansamblis „Poezijos versmė“

Ansamblis susikūrė 2021 m. Repertuarą sudaro daugiausia dainuojamoji poezija, taip pat vokalinės dainos, bei romansai ir savos kūrybos dainos,  atliekamos muzikinės – poetinės kompozicijos, pritariant gitarai.

Vadovė Renata Kaziliūnienė

Tel. +37065241774

El. p. renata.kaziliuniene@gmail.com